top of page

O NÁS

samson-ZGjbiukp_-A-unsplash.jpg

Mise

Naše společnost usiluje o vývoj efektivních a udržitelných technologií pro zpracování vedlejších produktů metalurgie, které pomohou našim klientům zvýšit jejich konkurenceschopnost a snížit negativní dopady na životní prostředí.

pexels-rafael-classen-rcphotostockcom-10670941.jpg

Vize

Naším cílem je být lídrem ve vývoji řešení pro zpracování vedlejších produktů metalurgie a udělat náš svět čistším a udržitelnějším pomocí snížení množství odpadu a minimalizace znečištění životního prostředí. Naším cílem je také podporovat uhlíkově neutrální metalurgii a vodíkovou metalurgii, abychom dosáhli našich cílů udržitelnosti.

pexels-cats-coming-421999_edited.jpg

Hodnoty

Inovace a pokročilé technologie

Neustále zdokonalujeme naše technologie a vyvíjíme nové, abychom našim klientům poskytli nejlepší řešení a zvýšili efektivitu zpracování vedlejších produktů metalurgie.

Kvalita a spolehlivost

Zaručujeme vysokou kvalitu našich produktů a služeb, stejně jako spolehlivost našich zařízení a provedených testů.

Udržitelnost

Usilujeme o udržitelný rozvoj, zohledňujeme dopady naší činnosti na životní prostředí a dbáme na zachování přírodních zdrojů.

Tým profesionálů

Svých zaměstnanců si vážíme a vytváříme podmínky pro jejich rozvoj a odborný růst, což nám umožňuje přilákat ty nejlepší specialisty a zajistit vysokou úroveň služeb.

Orientace na zákazníka

Věnujeme velkou pozornost potřebám a požadavkům našich klientů a vždy se snažíme najít nejlepší řešení pro jejich uspokojení.

bottom of page